<![CDATA[Kalistenika - Podciąganie na drążku - Kalistenika]]>Sun, 17 Jan 2016 07:46:09 -0800Weebly<![CDATA[Podciąganie na drążku, czyli sportowa kalistenika]]>Mon, 10 Aug 2015 00:40:34 GMThttp://chaostrading.weebly.com/podci261ganie-na-dr261380ku---kalistenika/podciaganie-na-drazku-czyli-sportowa-kalistenikaPicture
8 Treningi, aby wykonać na podciągnąć Bar

Jeśli masz podciągnąć klub AtHome, masz wszystko, czego wymóg niesamowitą ćwiczenia! Z masy, jak i po prostu klubu, jesteś w stanie funkcjonować każdego i każdy mięsień w tobie.
Jest to, że to możliwe? Proste: na pewno może robić pompki i tras dla "push" treningów miał potrzebę niszczenia tricep mięśni tułowia i szyi. Klub pullup pozwala funkcjonować wszystkie mięśnie "pull": ramiona i plecy. Plus, o klub podciągnąć, na pewno może zrobić szeroki wybór ćwiczeń abs!

Wystawione są tu 8 niesamowite treningi, aby zakończyć temat podciągnąć klubu:

Pullups - Nic nie działa mięśnie szyi i plecach jak bez wysiłku, jak pullups. Trzymaj klub z palcami rozprzestrzeniania szerokość ramion na bok, ręce stojących. Pull-up, aż twarz dotyka klub, a następnie niższe.
Chinups - chin-up street workout, jeszcze inny rocznik ośrodkach w twoich ramionach. Trzymaj klub wraz z dłońmi do siebie, i mają swoje ramiona do wypalenia, jak wyciągnąć w górę. Jest przykładem dla przednich deltoids również.
Stóp nad Klubu - To naprawdę jest wielki podstawowej ćwiczenia, wraz z kimś, że jest bardzo trudne do zrobienia! Zawiesza się w barze, a utrzymanie uda całkowicie rację, dostarczyć je do kontaktu stopy w kierunku baru. Stopniowo niższa, i replikować. To jest niesamowite, ćwiczenia, ponieważ angażuje swój podstawowy zarówno koncentrycznego (raise) i nieparzyste (niższych) etapy.
Zwiększa kolana - może to być doskonałe ćwiczenie na początek jeśli jesteś nowy przybysz do procedur żołądka. Zawieszenia w klubie, dzięki czemu nogi trzymać razem. Zapewnienie i interakcji abs nogi do tułowia, a następnie stopniowo zmniejszać ich aż uda są rozwinięte jeszcze raz. Twoje ramiona może być palenie z okresu ruch ten jest zakończony przez Ciebie!
Pull Up - Jeśli uważasz, że masz to, co wymaga, aby stać hardcore, to jest rzeczywiście trening dla Ciebie. Wykonaj pull-up, który jest normalny, ale zanim zmniejszenie siebie, zmienić tłuszczu do pozostałych, a następnie w prawo. Itis bardzo trudne do wykonania, ale itis na budowę zasilania niesamowicie potężny kark i mięśnie.
Szkodliwe pull up - To ośrodki treningowe na całym dziwnym (niższej) etapie ruchu, również to strzępy swoje ramiona w świeży sposób. Pozostają zawieszone i siedzibą klubu jakbyś przeprowadzenia się ciągnąć, a następnie krok siedzenie od dopóki twoje ręce są długotrwałe i stopniowo zmniejszać siebie.
Wycieraczki - o coraz to innej stopnia Porozmawiaj! To może być podstawowym ćwiczeniem tylko na hardcore. Trzymaj klub w brodzie się umieszczenie (dłonie skierowane ci) i utrzymanie uda się bezpośrednio, aby przenieść je od pozostałych, przypominający ruch wycieraczki okna. Przenieś je od pozostałych do prawej.
Zwisające Naprzeciwko wzrusza - bez wykonywania wzrusza chcą uderzyć te bariery? Trzymaj klub wraz z dłońmi i utrzymać ręce całkowicie rację. Przesunięcie tylko ramionami, próbować jechać dalej i szyi w dół z uszu. Będziesz miał swoje bariery dla palić, i to jest doskonała samotność ruchu.

]]>